O nas

Kim jesteśmy?

Logo Studio Fotograficzne

Agata i Michał to my!

 

        Agata urodzona pod szczęśliwą gwiazdą w pojawiającym się raz na cztery lata dniu. Co obecnie w 2024 roku plasuję ją w wieku 8 lat. A wiek “peronu” z Harrego Pottera osiągnie w 2031. Agatka lubuje się w robieniu sesji wszystkim i wszystkiemu, dziesiątki tysięcy zdjęć na telefonie i zawsze zapchane karty w aparatach są jej atrybutem.

Na sesjach wprowadza ciepły nastrój i leciutką atmosferę dając swoim klientom miejsce na pokazanie się z najlepszej strony. Wszechstronność fotograficzną wyrobiła sobie przez lata prób i setki sesji indywidualnych. Ciekawostką jest, że podczas realizacji wesel, każdy szarmancki Pan prosi ją do tańca, a Panie uwalniają na światło dzienne swoje prawdziwe najurokliwsze uśmiechy.

Podsumowując, Agata jest świetnym fotografem, ciągle goniącym za nowościami i świeżością w kadrach. Dodatkowo niebagatelna wizjonerka, specjalistka od exela i kocia mama na pełen etat 😛

        Michał pianista amator, początkujący wierszokleta i pełnoetatowy DJ/Konferansjer. Uwielbia planować, dopinać zadania i marzyć o spaniu w wolnych chwilach, kiedy nikt nie patrzy. Zamiast biegać, tworzy treści na social media, prowadzi warsztaty dla DJ’i jak również amatorsko zajmuje się short movie i pisaniem książek (z tych dla samego siebie, nigdy tak dobrych, aby dać je komuś do przeczytania).
Z przydatnych w studio umiejętności, jeśli będziesz potrzebował świetlika, pomocy przy sesji, albo załatwienia czegoś niemożliwego, to właśnie on chętnie się tym zajmie.